Ptt Kargo,Ptt Kargo Takip,Sorgulama,Aps,Pasaport

Ptt Kargom Nerede

Ptt Kargom Nerede,Ptt Kargo Takip Online Sorgulama

Ptt Kargo Takip,Ptt Kargom Nerede sorgulaması,Yurtiçi Yurtdışı Ptt Posta Takip sorgulaması, pasaport, APS, mektup,koli, takip işlemlerini alışveriş yaptığınız kargoları takip etmek için, gönderileriniz için ve daha bir çok amaç için sitemizden yapabilirsiniz. Ayrıca Ptt çalışma saatleri, Ptt ücretleri, Ptt şubeleri ile ilgili tüm bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ptt kargo takip fiş numarası ile, Almanya , İngiltere , Rusya , Çin , Fransa , İtalya , İspanya , Yunanistan , Bulgaristan , Azerbaycan , Irak , İran , Suriye , Romanya , Kanada  başta olmak üzere diğer ülkelerden yapacağınız uluslararası kargo takip etme için aşağıdaki sayfamıza tıklayınız.

Alışveriş ile satın aldığınız ürünlerin takibi ve diğer birçok takip işleminizi kargo takip işlemlerinizi ihtiyacınıza göre en pratik şekilde gerçekleştirmeniz için 3 seçenek sunuyoruz.

   1-Klasik Ptt Kargo Takip Sorgulama

2-Kargotakipcim.com  Sorgulaması

3-Kargo takip eklentisi:

Ücretsiz bu eklenti ile Ptt Kargo dahil 8 farklı kargo şirketi ile ilgili kargolarınızı takip edebilirsiniz. Bu eklenti ile en az %80 zaman tasarrufu sağlarsınız. Dilediğiniz zaman kullanmayı bırakabilirsiniz. Hiç bir abonelik gerektirmeyen,%100 ücretsiz bu eklentiyi denemek ve kullanmak için tıklayın.

 

Ptt kargo izleme , barkod sorgulama esasına dayanır, bunun için size verilen barkod numarasını kaybetmeyiniz.

 Ptt Kargo Takip Yurtdışı Sorgulama

Kargoculuk sektöründe standart hizmet kalitesinin üzerinde bir hizmet verilmesi için Ptt iç yapısında gerekli düzenlemeler yapılarak 02-06-2008 tarihinde Ptt Kargo hizmetine başlanmıştır. Mevcut şube sayısı 4000′e ulaşmıştır. Ptt şubeleri bugün, bir çok köyde yapılanmış haldedir.

Kargo siparişleri “Ptt kargo 169″ servis numarası aranarak, gelen görevliye teslim edilebilir. Kargo kabullerindeki maksimum limit 50kg ve 200desi olarak uygulanmaktadır. Bu limitler geçildiği takdirde , bulunulan yerdeki Ptt şubesine bizzat gelip kargo paketine teslim etmek gerekmektedir.

Ptt Kargo Adresten Alım Ücretleri (Her bir gönderi için)

0-10kg : 4tl

10kg-20kg : 6tl

20kg-30kg : 8tl

30kg-50kg:  20tl

19 Ocak 2014 tarihinde güncellenmiştir.

Önemli bilgi : ” PTT Kargo ve Kurye Gönderileri Yönetmeliğine” göre, ağırlık olarak en fazla 2 kg, hacim olarak en fazla 2 desiye kadar olan ve en hızlı şekilde alıcılara ulaştırılacak evrak, doküman ve eşya bulunan gönderiler ”kurye”; pasaport, kimlik kartı, banka kartı gibi nitelikli maddeleri içeren gönderiler ”nitelikli kurye”; il ve ilçe merkezlerinde kabulünün yapıldığı gün alıcılarına ulaştırılacak 30 kiloya kadar olan gönderiler ”şehiriçi ekspres kurye”; 2 kilo ve 2 desinin üzerinde ve kapsamında eşya bulunan gönderiler ”kargo”; ağırlıklı olarak uçakla ve en seri yoldan alıcılarına ulaştırılması istenen ve kapsamında eşya bulunan 2 kg üzerindeki gönderiler ”VIP kargo” olarak nitelendirilecek.

One Response to Ptt Kargom Nerede

  1. emine serin 21 Aralık 2011 saat 11:33 #

    pazartesi günü kargoya verdiler daha gelmedi 3 gündür bekliyorum.gelirse sevinirim teşekkürler