Ptt Kargo,Ptt Kargo Takip,Sorgulama,Aps,Pasaport

PTT AVM

Ptt Avm alışveriş internet sitesi, satıcı şirketle, müşteriyi bir araya getiren ve alışverişin PTT’nin güvencesi altında gerçekleşmesini sağlayan online bir AVM’dir. Ptt Avm ,  ülkemizde ilk kez gerçekleştirilen bir uygulamayla, müşterilerin ihtiyacı karşılanmak için kurulmuştur. Ptt Avm kendine has konseptiyle dikkat çeken, kolay , keyifli ve eğlenceli alışverişi bir arada sunmayı amaçlayan bir internet sitesidir.

Elektronikten, kültür, sanata çeşitli kategorileri bünyesinden bulunduran Ptt Avm,  en popüler markaları , başka yerde bulunması zor indirimlerle satışa sunmaktadır. Ödeme koşullarındaki ileri düzey ile canlı konseptiyle, Ptt Avm Türkiye’nin ilk 3 boyutlu alışveriş sitesi olarak kabul ediliyor.

epttavm.com ile yapılan tüm alışverişlerde sürecin başından sonuna kadar güvenlik Ptt sorumluluğu altındadır. Yapılan alışverişlerde, ürün teslimi , ödeme yapma satış yapan şirket ve müşteri sorumluluğu altındadır. epttavm.com alıcı ve satıcı arasında bulunan tüm aşamaların kontrolünü “Güvenli Ticaret Sistemi” ile sağlar.

PTT AVM Güvenli Ticaret Sisteminin Aşamaları

  • Alıcı dilediği mağazadan ürünü seçip, ödemesini yapar
  • Alıcının ödemesi Ptt havuz hesaba transfer edilir.
  • Satıcının deposundna Ptt Kargo personeli ürünü teslim alır.
  • Ptt Kargo ürünü alıcıya teslim eder.
  • Alıcı  teslim aldığı ürünü kontrol eder.
  • Alıcı epttavam sitesinde Güvenli Ticaret sayfasından onay kodu girer.
  • Havuz hesaptaki tutar satıcının hesabına aktarılır.

Ayrıca alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerinin hiçbir bölümü sistemde depo edilmemektedir. Güvenli alanda girilen kredi kartı bilgileriniz; ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankanızdan gelen onay ya da red mesajına göre siparişiniz işleme alınır. Sitede tüm bankaların kredi kartlarını kullanabileceğiniz gibi, bankanızdan ya da internet şubeniz üzerinden oluşturacağınız sanal kartlar ile de alışveriş tutarınız kadar limit oluşturarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ptt AVM sitesi için Tıklayın.

 

No comments yet.

Bir Cevap Yazın